SILVER & METAL / Silver / Kryddtorn 6159094

nr 615 9094

Kryddtorn

silver, Judaica, Ryska stämplar, height: 30 cm, 1900-talets början,

S. k. Besamim, silver, Judaica, Ryska stämplar, Höjd: 30 cm, 1900-talets början

2500

SEK 6700

Monday December 7 2009
at 19:50:00

  • Dec 7

TEMA Silver

Visning 4-7 december
e-auktion 7 december kl 17 - 20

Read more about TEMA Silver
Silver